Vores team

Her kan du se vores team af erfarne advokater og sagsbehandlere. klik venligst på billedet for e-mailadresse til den enkelte medarbejder.

Henrik Baastrand

Advokat

henrik@hviid-advokater.dk

img3

Henrik Nøhr

Advokat

hn@hviid-advokater.dk

Jesper Hviid

Advokat

jh@hviid-advokater.dk

Karsten Nøhr

Advokat

kn@hviid-advokater.dk

Grethe Schønning

Sagsbehandler

grethe@hviid-advokater.dk

Aase Jørgensen

Sagsbehandler

aase@hviid-advokater.dk

Hanne Hørup

Sagsbehandler

hanne@hviid-advokater.dk

Betina Schreiber

Sagsbehandler

betina@hviid-advokater.dk

Bitten Haulrig

Sagsbehandler

bitten@hviid-advokater.dk

[Total:0    Gennemsnit:0/5]